Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.9/10
(32 Voto)

PëRMBLEDHJE

Princesha Anika refuzon të martohet me magjistarin e keq, Uenlok dhe ai për tu hakmarrë i kthen të gjithë në gur, veç saj, që shpëtohet nga një kalë fluturues. Por, sipas Uenlokut, ajo kishte vetëm 3 ditë kohë, përpara se magjia të bëhej e përhershme.

Fotot

Barbi dhe Magjia e PegasusitFoto: SUPER RTLBarbi dhe Magjia e PegasusitBarbi dhe Magjia e PegasusitBarbi dhe Magjia e Pegasusit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Barbi: Përrallë Sirene 2 (2011)

  image
  Sirena Merliha, princesha juaj më e dashur rikthehet përsëri. Ajo do të udhëtojë shumë larg, mes oqenave, për të marr pjesë në një tjetër konkurs së sërfi, në...
 • Brimming with Love (2018)

  image
  An aspiring journalist meets a coffee shop owner who plays matchmaker for his customers. She agrees to be matched, but going though his process causes her to see...
 • Can't Buy My Love (2017)

  image
  A hard working EMT is focused on her job and medical school. When a wealthy slacker enters her life, she wants nothing to do with him. As she spends more time...
 • Shrek 3 (2007)

  image
  Film i animuar i dubluar ne shqip nga aktoretme te mire shqiptare. Shrek: Genti Pjetri Gomari: Saimir Kodra, Fiona: Andeta Radi Maccoku me çizme:Bujar Asqeriu.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.