Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(117 Voto)

PëRMBLEDHJE

Me Vin Diesel, Karl Urban, Jodi Molla. Kapitulli më i fundit i sages mjaft të suksesshme të Ridikut. Pasi tradhtohet dhe plagoset rëndë, Ridiku duhet të luftojë për mbijetesë kundër alienëve dhe armiqve të tij të betuar...

Fotot

RidikuRidikuNBCUNBCUNBCURidikuRidikuRidikuRidikuRidikuRidikuRidikuNBCURidikuRidiku

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Star Trek 3: Përtej universit (2016)

  image
  Chris Pine, Anton Yelchin. Ekuipazhi i luftanijes 'Enterprise' do të eksplorojë vendet më të largëta të hapësirës, ku do të përballen me një armik të ri që...
 • Beteja e së ardhmes (1997)

  image
  Casper Van Dien, Denise Richards, Dina Meyer. Kandidat për çmimin Oskar! Në të ardhmen e largët, një grup ushtarësh të hapësirës, nisen drejt një planeti alien,...
 • Bota Xhurasik: Dominimi (2022)

  image
  Pjesa e tretë dhe e fundit e trilogjiisë "Bota Xhurasik". Me Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Jeff Goldblum, Sam Neill etj. Në Tokën e dominuar nga...
 • Luftanija (2012)

  image
  Taylor Kitsch, Brooklyn Decker, Liam Neeson. Bazuar ne lojën mjaft popullore të betejave në det. Një flotë ndërkombëtare në mision trajnimi, zbulon disa qënie...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.