Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Gibbie Gibson (Donald Pleasence) has discovered a World War II-era plane wreck in the mountains of New Zealand. When his discovery gets around town, a group of treasure hunters threatens him and his daughter (Lesley Ann Warren) because they believe 50 million dollars to be in the wreck. Helicopter pilot Barney Whitaker (Ken Wahl) helps Gibson against the crooks.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Primal (2016)

  image
  After their van breaks down, four prostitutes find themselves stranded at a gas station in the middle of nowhere. They soon realize they have fallen into a deadly...
 • Zoti i unazave: Dy Kullat (2002)

  image
  Elijah Wood, Sean Astin. Fitues i 2 çmimeve Oskar! Në kapitullin e dytë të trilogjisë shoqëria është përçarë, por përpiqet të përballet me forcat e Sauronit,...
 • Killer Wave (2007)

  image
  Suddenly the US east coast is hit by a type of natural disaster formerly reserved, except after a major earthquake, for the Pacific and Indian ocean rims: tidal...
 • Skyfire (2019)

  image
  Tianhuo Island is as beautiful as a paradise. It almost makes people forget that it is located in the "Ring of Fire" the world-famous Pacific Rim volcanic belt....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.