PëRMBLEDHJE

Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya. Bazuar në romanin e Frank Herbert. Në një të ardhme të largët të njerëzimit, Duka Leto Atreides, një i ri i talentuar i lindur me një fat të madh, pranon të udhëtojë drejt planetit më të rrezikshëm në Univers i quajtur Duna, për të siguruar të ardhmen e familjes dhe popullit të tij.

Fotot

Duna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e ParëDuna: Pjesa e Parë

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.