Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.33/10
(33 Voto)

Fotot

Mafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëmMafiozi i ndershëm

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shpejtësi për mbijetesë (2014)

  image
  John Cusack, Thomas Jane. Një ish-pilot garash, merret peng nga një kriminel, për të qenë shoferi i tij në një vjedhje spektakolare. Një vjedhje që i vendos në...
 • Dy policë për një çështje 2 (2017)

  image
  Patrick Huard, Colm Feore. Shumë vite pasi punuan së bashku, dy policë kanadezë, njëri që flet frëngjisht e tjetri anglisht, fillojnë të hetojnë një grup të...
 • Të dalldisur (2008)

  image
  Seth Rogen, James Franco. Pasi bëhet dëshimtar i një krimi, një i ri që ka mendjen vetëm të pijë bar, merr arratinë me shitësin e marijuhanës, i cili është edhe...
 • TAXI (1998)

  image
  Një oficer policie pak i hutuar duhet të kërkojë ndihmën e një shoferi profesionist për të kapur grabitësit e bankave
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.