poster

Hear the Silence

Höre die Stille (2016)

Dramë, Aksion, Luftë | Gjermani
Regjia: Ed Ehrenberg

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10

PëRMBLEDHJE

1941, Ukraine. A group of German soldiers occupy a small town populated exclusively by women and children of German descent, way behind enemy lines. There's tension from the beginning, that always threatens to erupt in violence from both sides.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.