Fotot

KlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlientiKlienti

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shkrimtari fantazmë (2010)

  image
  Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams. Një shkrimtar anonim pranon të shkruajë kujtimet e një ish-kryeministri. Por shumë shpejt e gjen veten në mes të...
 • MUSHKA (2012)

  image
  Një raportuese amerikane e kërkon vëllanë e vet të zhdukur në botën e dhunës dhe tregtisë me njerëz te kufiri amerikano-meksikan. E frymëzuar me ngjarje të vërteta.
 • Të burgosur (2013)

  image
  Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal. Pasi vajza e tij e vogël dhe shoqja e saj rrëmbehen, dhe me ditët që kalojnë pa asnjë sukses nga ana e policisë, një baba i...
 • Dëborë e njollosur (2017)

  image
  Ricardo Darín. Një tragjedi e vjetër dhe një armiqësi e fjetur do të rizgjohen kur një burrë rikthehet në shtëpinë e vjetër, për të bindur vëllanë që të shesin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.