poster

Perlat e Hënës

The Secret of Moonacre (2008)

Romancë, Familjar, Fantazi, Aksion, Dramë, Fantashkencë, Aventurë | Hungari, Mbretëria e Bashkuar, Francë, Australi, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Zelandë e Re
Regjia: Gabor Csupo
Junior TV | 19.5.24 | 17:15

Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pas vdekjes se te atit, 13 vjeçarja Maria do te shperngulet tek xhaxhai i saj, ne Moneker. Vajza do te kuptoje se eshte princesha e fundit e Henes dhe do t'i duhet te zbuloje nje sere sekretesh qe Hena te mos perendoje mbi kete vend.

Fotot

Perlat e HënësPerlat e HënësPerlat e HënësPerlat e HënësPerlat e HënësPerlat e HënësPerlat e HënësPerlat e HënësPerlat e HënësPerlat e Hënës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nusja e princit (1987)

  image
  Një përrallë fantastike me princ e princeshë, kalorës të mistershëm, xhuxhë e gjigandë, budallenj e të zgjuar, duele, të qeshura, magji, mrekulli dhe shumë...
 • Ishulli i përshpëritjeve (2007)

  image
  Katërmbëdhjetëvjeçarja Sam Dalton merr vendim për të shpëtuar shtëpinë e saj të vetme, të shkatërruar dhe të mbuluar me hi, rancho Princesha Romake. Sami i...
 • Aventurat e Rufusit (2020)

  image
  Në shtëpinë e gjyshes së tij, Scott dhe shoqja e tij Emily takojnë Rufusin, një krijesë misterioze me gëzof, që i lutet atyre ta ndihmojnë për të shpëtuar...
 • Liza përmes pasqyrës (2016)

  image
  Wasikowska, Johnny Depp. Kur Liza gjen një pasqyrë magjike dhe rikthehet në Botën e çudirave, ajo zbulon se miku i saj Kapelabërësi nuk është vetvetja dhe për ta...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.