PëRMBLEDHJE

Xhoshua dhe Ashli shkojnë për pushime në një liqen. Ndërkohë që babai i tyre punon pa u lodhur, fëmijët zbulojnë një përbindësh të liqenit i cili jo domosdoshmërisht duhet të jetë i keq.

Fotot

Magjia në ujë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Moli Mun dhe libri magjik (2015)

  image
  Kjo është aventura e një vajze jetime e cila zbulon një libër magjik. Që nga ky çast jeta e saj do të ndryshojë. Ajo do të bëhet e famshme dhe e pasur. Çdo gjë do...
 • Dumbo (2019)

  image
  Eva Green, Colin Farrell. Një elefant i vogël që arrin të fluturojë më veshët e tij gjigantë, ndihmon një cirk në vështirësi të rimëkëmbet. Por kur cirku e çon në...
 • Kali i ujit (2007)

  image
  Angusi do te zbuloje nje veze gjigante dhe prej saj do te dale pikerisht perbindeshi te cilit i trembeshin te gjithe; kali i ujit. Vetem se miqesia e fshehte e...
 • Into the West (1992)

  image
  Grandpa Ward gives a horse he found to his grandchildren, who keep it in their tower-block flat in Dublin. The horse is stolen from them, and the two young boys...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.