PëRMBLEDHJE

Jack Black, Michael Cera. Pasi dëbohen nga fisi i tyre, dy njerëz parahistorikë ndërmarrin një udhëtim epik, që do t'i çojë në vende të paimagjinueshme dhe do t'i njohë me karaktere nga më të ndryshmit...

Fotot

Viti NjëViti NjëViti NjëViti NjëViti NjëViti NjëSonyViti NjëViti NjëViti NjëViti NjëViti NjëViti NjëViti NjëViti Një

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shokë pushimesh (2021)

  image
  Marcus dhe Emily shijojnë një javë të pazakontë dhe shumë argëtuese kur takojnë një cift tjetër gjatë pushimeve në Meksikë, por miqësia e tyre do të lëkundet kur...
 • Austin Powers 1 (1997)

  image
  Mike Myers, Elizabeth Hurley. Parodi e filmave të agjentit "James Bond". Austin Powers, agjenti më i njohur i viteve '60-të, zgjohet pas 30 vitesh gjumë, për të...
 • The Mad Adventures of Rabbi Jacob (1973)

  image
  In this riot of frantic disguises and mistaken identities, Victor Pivert, a blustering, bigoted French factory owner, finds himself taken hostage by Slimane, an...
 • G.O.R.A. (2004)

  image
  A slick young Turk kidnapped by extraterrestrials shows his great « humanitarian spirit » by outwitting the evil commander-in-chief of the planet of G.O.R.A.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.