poster

Asteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së saj

Astérix & Obélix: Au service de sa Majesté (2012)

Aventurë, Komedi, Familjar | Francë, Spanjë, Itali, Hungari
FilmBox Premium RS | 13.12.22 | 17:15

Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.73/10
(49 Voto)

Fotot

Asteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së sajAsteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së saj

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shokë të një skuadre (2006)

  image
  Badi eshte baba krenar i 5 qenusheve te tij. Problemet nisin kur Badi rrembehet. Fati i tij eshte ne doren e 5 vogelusheve. Rreziku do ta çoje kete skuader te...
 • Madagaskar 2 - Arratisje në Afrikë (2008)

  image
  Të braktisur në brigjet e Madagaskarit, kafshët e kopshtit zoologjik të Nju Jorkut kanë thurrur një plan arratisjeje. Në bordin e një avioni të vjetër, të...
 • Një natë në muze (2006)

  image
  Ben Stiller, Robin Williams. Një baba i përkushtuar përpiqet me çdo kusht të gjejë një punë të rregullt dhe perfundon si roje në muzeumin e trashëgimisë kulturore...
 • Asteriksi dhe Obeliksi kundër Çezarit (1999)

  image
  Kur Çezari merr vesh se në fshatin e vogël ku jeton Asteriksi dhe Obeliksi, ekziston një lëng magjik që të bën të pamposhtur, ai vendos që ta rrëmbejë atë me cdo...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.