poster

Not So Friendly Neighborhood Affair

Deset u pola (2021)

Komedi, Dramë | Bosnjë-Hercegovinë

Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.6/10
(10 Voto)

Fotot

Not So Friendly Neighborhood AffairNot So Friendly Neighborhood AffairNot So Friendly Neighborhood AffairNot So Friendly Neighborhood Affair

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dado për Futboll (2011)

  image
  Kur Helen Hazelltoni e angazhon Odmundin, një futbollist norvegjez, të punojë si një dado për dy djemtë e saj, Odmundi sjell të qeshura në shtëpi dhe e ndan...
 • Shija e Suksesit (2015)

  image
  Kryekuzhinieri Adam Xhons kishte gjithçka, por i humbi të gjitha falë jetës së shthurur që bënte. Duke qenë fitues i dy yjeve "Michelin", ai donte të fitonte...
 • Quhem Sara (2007)

  image
  E vetmuar dhe e pakënaqur, Sara Uinston bëri hapin e parë nga dymbëdhjetë hapat e guximshëm drejt romancës brenda klinikës për trajtimin e alkoolizmit, ku u takua...
 • Fati i Kukit (1999)

  image
  Banorët e Holi Springs të Misisipit janë njerëz të qetë e të dashur, me përjashtim të Kamila Diksonit, një regjisore prepotente. Kur Kamila është duke vënë në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.