Vlerësimi: 7.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.7/10
(214 Voto)

PëRMBLEDHJE

Johnny Depp, Winona Ryder. Historia e Eduardit, një të riu që në vend të duarve ka gërshërë. Pas shumë vitesh vetmie, ai vendos të largohet nga kështjella për të jetuar mes njerëzve, dhe për të provuar çdo ndjenjë deri atëherë të panjohur për të.

Fotot

Eduard duargërshëraEduard duargërshëraEduard duargërshëraEduard duargërshëra

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Historia e një fantazme (2017)

  image
  Nje njeri qe sapo ka nderruar jete kthehet ne shtepi si nje fantazme e mbuluar me carcaf te bardhe, per t'u rilidhur me bashkeshorten.Nje eksplorim kozmik i...
 • Somewhere in Time (1980)

  image
  The movie opens with college student Richard Collier gathering rave reviews for his debut play. At the party, he comes face to face with an old woman who presses...
 • Charlie St Cloud (2010)

  image
  Ëndrrat e Çarlit do të shuhen, kur vëllai i tij i vogël humb jetën. Vite më pas, ende i mbyllur në vetvete, ai bie në dashuri me një vjazë dhe tani ndodhet në...
 • Kjo bukuri fantastike (2016)

  image
  Filmi britanik. Bela jeton në një botë të ndërtuar nga imagjinata e saj, ku mbizotëron bukuria, vetmia dhe një dozë e mirë fiksimi. Fqinji grindavec nuk ia bën...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.