poster

Mistletoe Over Manhattan

Mistletoe Over Manhattan (2011)

Dramë, Familjar, Fantazi, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada
Regjia: John Bradshaw
Pink Romance | 25.6.24 | 23:00

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.2/10
(16 Voto)

PëRMBLEDHJE

After sensing her husband is losing his Christmas spirit, Mrs. Claus travels to a place where she knows the spirit of Christmas still exists: New York City.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vajza nga Avaloni (2010)

  image
  Ali, është e detyruar të shkojë në një shkollë të re, për shkak të punës së prindërve të saj... Por gjërat në këtë shkollë, nuk janë ashtu siç duken... Tani Ali,...
 • Fluke (1995)

  image
  Workaholic Thomas Johnson dies in an auto accident and comes back to life as a dog. Remembering some of who he was, he returns to his wife and son to protect them...
 • Kutia e ushqimit (2013)

  image
  Një dërgesë e gabuar ushqimi në Mumbai, krijon një lidhje mes një shtëpiakeje të re dhe një burri të vjetër, dhe të dy nisin të ngrenë një botë imagjinare mes...
 • Një jetë e papërfunduar (2005)

  image
  Jennifer Lopez, Robert Redford, Morgan Freeman. E vendosur për t'i dhënë një jetë sa më të mirë vajzës së saj, një grua e dëshpëruar shkon të jetojë me vjehrrin,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.