poster

Truproja e Gruas së Vrasësit

Hitman's Wife's Bodyguard (2021)

Aksion, Komedi, Krim, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar
HBO2 | Sot | 19:00

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.71/10
(7 Voto)

Fotot

Truproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së Vrasësit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Wonder Woman (2017)

  e shtunë
  image
  Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon...
 • Planeti i Majmunëve: Lufta (2017)

  e shtunë
  image
  Andy Serkis, Woody Harrelson. Çezari dhe majmunët e tjerë detyrohen të përfshihen në një konflikt vdekjeprurës me një ushtri njerëzish të drejtuar nga një kolonel...
 • Gjuetarët e Thesareve (2015)

  e shtunë
  image
  Një ushtar që po punon në malet e mbuluar me borë të Mongloisë, gjen fosile kafshësh gjigante në një shpellë. Zbulimi do të ndryshojë jetën e tij dhe historinë e...
 • Zemërdragoi (1996)

  e shtunë
  image
  Mbreti i ri Einon plagoset në një betejë, por arrin të mbijetojë përmes përkujdesjeve të Drakos, një dragoi. Disa vite më vonë, Bouen, një i pasionuar pas...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.