poster

Tap

Tap (1989)

Komedi, Dramë, Muzikë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Nick Castle

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

PëRMBLEDHJE

Just released from prison, Max Washington must decide which of his previous professions to return to burglar or tap dancer.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Energjetika (2021)

  image
  E frymëzuar nga e kaluara rebele e mamasë së saj dhe një shoqe e re plot vetëbesim, një 16-vjeçare e turpshme publikon një gazetë anonime duke thirrur seksizëm në...
 • We Are Not Angels 3: Rock & Roll Strike Back (2006)

  image
  Angel and the Devil fight for the soul of a Belgrade rocker, that he can't survive in the body of an old punker.
 • Dashuri dhe muzikë (2008)

  image
  Nik, pjestar i një grupi muzikor, nuk ia thotë fare nga romanca. Por njohja me Norën, një vajzë e re që kërkon të bëhet e dashura e tij për 5 minuta, do të sjellë...
 • Mundësia e jetës (2013)

  image
  James Corden. Historia e vërtetë e Paul Potts, një i ri i turpshëm, i cili gjatë ditës punonte në një dyqan, ndërsa natën ishte një këngëtar amator opere. Ai u bë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.