poster

The Stand In

The Stand In (2020)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jamie Babbit

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 21.1.21
Vlerësimi: 4.4/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një natë në Stamboll (2014)

  e mërkurë
  image
  Ekranizimi i shfaqjes shumë e përhapur për keqpëdorimin e grupeve të tifozëve të Liverpulit, gjatë UEFA Ligës së kampionëve në vitin 2005 në Stamboll.
 • Unë, vetja ime dhe Irena (2000)

  Sot
  image
  Një polic i mirë, por me probleme personaliteti, duhet të mbrojë një grua që po i fshihet një të dashuri të korruptuar dhe bashkëpunëtorëve të tij. Çarli, një...
 • Xhoxho Lepuri (2019)

  Sot
  image
  . Fitues i çmimit Oskar. Kur një djalë i vetmuar gjerman zbulon se mamaja e tij fsheh një vajzë hebreje në papafingon e tyre, ai duhet të përballet me...
 • Bedrooms and Hallways (1998)

  Sot
  image
  Keith runs a male bonding group, which was meant to be macho fun, but acts as therapist as dreaded-unmanly emotional and even relational problems prove...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.