PËRMBLEDHJE

A comedy set amid the glittering Christmas decorations of modern-day Rome. Actor Sandro Lanza is experiencing the most painful moment of his existence. After a suicide attempt, his three daughters, scattered throughout Europe, each with a different mother, come to his side. The sisters meet to decide what to do with their father, establishing a genuine tie for the very first time.

Fotot

A Dinner for Them to MeetA Dinner for Them to MeetA Dinner for Them to MeetA Dinner for Them to MeetA Dinner for Them to MeetA Dinner for Them to MeetA Dinner for Them to MeetA Dinner for Them to MeetA Dinner for Them to Meet

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Të shpejtë si vetëtima (2015)

  image
  Parodi e filmave 'Shpejtësi dhe çmenduri'. Polici Lukas Uajt, futet me një mision të fshehtë në grupin e garave me makina të 'shpejtë dhe të çmendur' të Vin Serento.
 • Dërgesë e veçantë (2008)

  image
  Maxine Carter është korrierja me kontaktet më të mira në të gjithë bregdetin e Paqësorit. Gjatë gjithë kohës është në lëvizje dhe nuk ka dëshirë ta ndryshojë këtë...
 • Mamatë e këqija 2 (2017)

  image
  Ndërkohë që nënat e tyre zbarkojnë në mënyrë të papritur, tre nënat tona rebelohen kundër sfidave dhe pritshmërive që kanë nënat e tyre për Krishtlindjen.
 • Nuk ka si shtëpia (2010)

  image
  Për të shijuar pensionin e tij, një baba merr masa drastike për djemtë e tij 20 vjeçarë në mënyrë që ata ti bëjnë ballë jetës dhe të jenë të aftë të përballen me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.