Vlerësimi i përdoruesit: 5.8/10
(197 Voto)

PËRMBLEDHJE

Në vazhdën e filmave me po të njëjtin titull, tashmë është radha e Erik Stifler të mbajë lart emrin e familjes së tij, por ndryshe nga gjithë të afërmit që shquhen për suksesin e tyre me femra, Eriku është i dashuruar vetëm me Treisin. Pas një fundjave të çmendur në kolegj bashkë me shokët e tij, ai vendos se gjithçka që do më shumë është që ta humbasë virgjërinë me të dashurën e tij.

Fotot

American pie 5American pie 5American pie 5American pie 5American pie 5American pie 5American pie 5American pie 5American pie 5American pie 5American pie 5American pie 5

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bodyguards Truprojat (2000)

  image
  Christian De Sica, Massimo Boldi, Biagio Izzo. Pasi pushohen nga puna për paaftësinë e tyre, tre policë vendosin të fillojnë punë si truproja. Por edhe në këtë...
 • Pista (2010)

  image
  Burim frymëzimi për filmin „Pista e startit” ("The Runaway") është historia e vërtetë e një piloti amerikanojugor, i cili në vitin 1983 u ul shumë pranë qytetit...
 • Vëllezër me pahir (2008)

  image
  Will Ferrell, John C. Reilly. Dy burra rreth të 40-ave, që s'kanë arritur asgjë në jetë, detyrohen të ndajnë të njëjtën dhomë, kur prindërit e tyre vendosin të...
 • Shto edhe Hanin (2015)

  image
  Karolina Morgan entuziazmohet kur motra e saj, Bet, sjell në vizitë të bijën e saj të njohur, Hani Halovejin. Por kur Bet shkon papritmas në rehabilitim, Karolina...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.