Vlerësimi: 4.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(4 Voto)

Fotot

Lojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokëshLojëra shokësh

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Fqinjët (2014)

  image
  Seth Rogen, Rose Byrne, Zac Efron. Pasi detyrohen të jetojnë pranë një shtëpie qe përdoret nga një vëllazëri studentësh, një çift i ri me një fëmijë të vogël,...
 • I lindur për të qenë yll (2011)

  image
  Don Johnson, Christina Ricci. Jo të gjithë trashëgojnë talentin e prindërve, por kur Bucky mëson profesionin e vjetër të prindërve konservatorë, fiton besim dhe i...
 • Christmas Scavenger Hunt (2019)

  image
  For the first time in years, Belinda Phillips, who works for Jaspar Developments, is heading to her small hometown of Deerfield for Christmas in order to meet her...
 • Rruga e turpit (2014)

  image
  Elizabeth Banks. Pas një nate të shfrenuar, një gazetare zgjohet në një zonë të panjohur. Pa telefon dhe pa asnjë qindarkë në xhep, ajo bën gjithçka për të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.