PëRMBLEDHJE

Aylin eshte nje grua qe ka gjithcka ne jete dhe eshte e lumtur. Gjithcka ndryshon diten kur ajo percjell bashkeshortin ne aeroport Sa e veshtire eshte ti besosh gjithkujt!? A do te shkonit deri ne fund, per te gjetur te verteten

Fotot

FundiFundiFundiFundiFundiFundiFundiFundiFundiFundiFundiFundiFundiFundiFundiFundi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lost (2004)

  image
  After a mysterious and bloody airplane crash, 48 survivors are left stranded on a Pacific Island... miles off course. It soon becomes apparent that they will not...
 • Familja Hanter (2017)

  image
  Maksi është pjestari më i ri i familjes misterioze Hanter. Ai duhet të bashëpunojë me vëllezërit e motrat e tij Anika, Sal, Tess dhe Daniel, për të gjetur...
 • Sanctuary (2019)

  image
  What could be worse than being imprisoned in a locked-down clinic where nothing is what it seems, and nobody believes you are who you say you are? How about...
 • Detective Conan (1996)

  image
  Shinichi Kudo, a seventeen year old master detective, had it all. He could solve any case brought to his attention and in record time. His highschool friend, Ran,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.