Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.4/10
(13 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pasi motra e tyre Kendis rrëmbehet nga alienët, Fines dhe Ferb nisen drejt një aventure emocionuese, për ta shpëtuar atë nga rrëmbyesit e saj.

Fotot

Fines dhe Ferb: Kendis kundra UniversitFines dhe Ferb: Kendis kundra Universit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Garfield Show (2008)

  image
  A pussycat lives in a middle town where Jon Arbuckle lives. Garfield goes on adventure and explores the difference of good and bad.
 • Teen Titans Go! (2013)

  image
  Inspired by the original Teen Titans series from Warner Bros. Animation, the character-driven comedy – based upon DC Comics characters – focuses on the funny that...
 • Pinguinët e Madagaskarit (2008)

  image
  The daily adventures of penguins living in New York's Central Park Zoo.
 • Lepurushja Mifi (2003)

  image
  Seriali fokusohet në jetën e lepurushes Mifi një lepurushe që dëshiron të bëhet një artiste,gjithashtu i pëlqen dhe të shkruajë. Seritë janë të thjeshta në mënyrë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.