FILMA

 • Alvin takon njeriun-ujk

  e diel

  21.4.24

  23:35

  Alvin takon njeriun-ujk

  Alvin and the Chipmunks Meet the Wolfman (2000)

  Alvin, ka makthe për një njeri-ujk, dhe beson se ky është fqinji i tij. Askush s'e beson historinë e tij, përveç dy miqve të tij, Teodorit dhe Sajmonit. Të tre nisin një mision të fshehtë për të zbuluar të vërtetën e...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.