Професионалните папараци на ова реално шоу носат снимки што ги снимиле низ целиот Балкан во изминатиот период.
Ловот на папарацо ги носи сите тековни настани од светот на семејниот живот на познати луѓе на Балканот. Ексклузивни записи за нови љубовни избори на сцената што другите медиуми досега не ги откриваат, но и наши видео докази поврзани со актуелни теми. Постојат и снимки направени во текот на летото на црногорското и хрватското крајбрежје, како и сите тековни настани што се снимени во главниот град на Србија, каде живеат најголем број на познати личности.

Се прикажува на каналите:

Grand TV  ALFA TV  BN  BN 2 HD  

Следна епизода:

Утре
23:00
Папарацо
4.2.23
19:00
Папарацо лов
4.2.23
21:40
Папарацо
4.2.23
23:55
Папарацо
5.2.23
14:05
Папарацо ®
5.2.23
15:00
Папарацо ®
5.2.23
21:45
Папарацо
5.2.23
23:05
Папарацо лов
ПРЕПОРАКИ
 • Работ на Алјаска (2014)

  image
  Дубоко у дивљини Аљаске налази се најотпорнији град у Америци: МцЦартхy. 42 двоје људи, довољно храбрих да би ондје живјели, боре се с природом да би одржали свој...
 • Big Brother Albania

  image
 • Неуспеле пластичне операције (2014)

  image
  У свијету у којем је љепота у оку проматрача,а пластичне операције су једноставно рјешење проблема, потрага неких људи за савршенством неки пут их оставља с...
 • Челични другари (2014)

  image
  Мицхаел Маноусакис и његов тим у Морлоцк Моторсу могу набавити било које возило. Генијалац из Wестерwалда може се похвалити импресивним пописом изврсних пројеката...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.