Професионалните папараци на ова реално шоу носат снимки што ги снимиле низ целиот Балкан во изминатиот период.
Ловот на папарацо ги носи сите тековни настани од светот на семејниот живот на познати луѓе на Балканот. Ексклузивни записи за нови љубовни избори на сцената што другите медиуми досега не ги откриваат, но и наши видео докази поврзани со актуелни теми. Постојат и снимки направени во текот на летото на црногорското и хрватското крајбрежје, како и сите тековни настани што се снимени во главниот град на Србија, каде живеат најголем број на познати личности.

Се прикажува на каналите:

ALFA TV  BN 2 HD  Grand TV  

Беше на каналите:

BN  

Следна епизода:

денес
19:10
Папарацо лов
денес
21:15
Папарацо
Утре
15:00
Папарацо ®
понеделник
09:00
Папарацо ®
вторник
23:00
Папарацо
Препораки
 • Правила с фарме (2013)

  image
  Nancy Fuller prepares recipes made with farm-fresh ingredients.
 • Сродне душе (2016)

  image
  Амy Бруни и Адам Беррy посјеќују особе које вјерују да су им куќе запосједнуте. Они покушавају успоставити контак са духовима и забиљежити паранормалне активности.
 • Вечера за 5 (2007)

  image
  "Вечера за 5" је забавна емисија у којој ќе кандидати/кухари открити како се справљају разне кулинарске делиције, откривају нови окуси и мириси те корисни трикови...
 • "Амбар", уточиште за животиње (2020)

  image
  Дан МцКернан дао је отказ у технолошкој твртки како би се вратио на обитељску фарму.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.