Оценка на корисникот: 6.3/10
(66 гласови)

Се прикажува на каналите:

Sat.1  

Следна епизода:

четврток
04:40
Auf Streife 11, Еп. 145
денес
12:00
Auf Streife 11, Еп. 143
денес
13:00
Auf Streife 11, Еп. 151
денес
04:25
Auf Streife 11, Еп. 147
денес
04:45
Auf Streife 11, Еп. 149
Утре
12:00
Auf Streife 11, Еп. 158
Утре
13:00
Auf Streife 11, Еп. 148
понеделник
04:20
Auf Streife 11, Еп. 143
понеделник
04:45
Auf Streife 11, Еп. 151
понеделник
12:00
Auf Streife 11, Еп. 22
понеделник
13:00
Auf Streife 11, Еп. 42
7.2.23
05:15
Auf Streife 11, Еп. 158
7.2.23
12:00
Auf Streife 11, Еп. 12
7.2.23
13:00
Auf Streife 11, Еп. 24
ПРЕПОРАКИ
 • Добра бoрба (2017)

  image
  По една година од настаните во последната епизода на „Добра жена“, огромна финансиска измама ја уништува репутацијата на младиот адвокат Маја и ја брише заштедата...
 • Заклетва (2018)

  image
  Explores a world of gangs made up of those sworn to protect and shed light on corrupt and secret societies. And what if the Policemen use the criminals to arrest...
 • Der Staatsanwalt (2005)

  image
  Cases and complicated lives of a public prosecutor and a police unit, a member of whom is the prosecutor's son, who work in Wiesbaden.
 • Вистинг (2019)

  image
  Након што је меѓу смрекама на фарми пронаѓено тијело, детектив Wиллиам Wистинг открије да је ријеч о новој жртви траженога серијског убојице из Америке. Ускоро се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.