Док покушава да открије истину, умеша се у опасни криминал...

Беше на каналите:

RTS2  RTS1  RTS3  FilmBox Stars RS  

ПРЕПОРАКИ
 • Отпорен на куршуми (2018)

  image
  Серијата ги следи двајцата полицајци, Бишоп и Пајк, во потера по најжестоките криминалци на Лондонскиот Ист Енд. Бишоп и Пајк на прв поглед имаат многу заеднички...
 • НЦИС (2003)

  image
  Ова од критике и публике изузетно хваљена серија крцата је акцијом и интригантним случајевима врхунског тима специјалних агената који раде изван владиног...
 • Истрага на местото на злосторството: Мајами (2002)

  image
  Врвна телевизиска забава, синоним за криминалистичка серија која со своите детективски теми ги постави највисоките критериуми, а детективот Хорејши Кејн го вивна...
 • Место злочина: Њујорк (2004)

  image
  У центру пажње је Мек Тејлор (Гери Синис) начелник њујоршке криминалистичке лабораторије, чији је посао да и у ситуацијама које оскудевају (видљивим) доказима...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.