Содржина

Бивша клизачица Мети након повреде на леду бива приморана напустити уметничко клизање и заједно са мајком сели се у мали град код баке. Утеху проналази на локалном клизалишту где је запази бивши тренер клизања који јој враќа наду да се поново може такмичити...

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Винсент (2014)

  image
  Легендарниот комичар Бил Мареј ќе ни покаже дека не е толку пребирлив колку што се чини на прв поглед! Откако ќе му се разведат родителите, малиот Оливер се...
 • Симон чудотворац (2013)

  image
  После случајног сазнања о смрти мајке своје бивше љубави Мине, Симон одлучује да украде њено тело како би код Мине изазвао катарзичне процесе и учинио нешто за...
 • Девојка што ветува (2012)

  image
  Ајмоџин е пропадната писателка од Њујорк, која не се снаоѓа во животот. Откако ќе ѝ пропаднат и кариерата и врската, таа ќе биде присилена да се врати дома, во Њу...
 • Барб и Стар на пат за Виста дел Мар (2021)

  image
  Најдобрите другарки Барб и Стар, за прв пат во својот живот решаваат да го напуштат својот мал град и да тргнат на авантурата на нивниот живот во Виста дел Мар.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.