рејтинг: 5.7/10

Содржина

In the difficult Roman neighborhood of Tor Bella Monaca, Mauro, recently abandoned by his girlfriend, is about to discover whether evil is something one is born being, or one becomes.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Тука и денес (2021)

  image
  Кога писателот на комедии Чарли Барнз се среќава со њујоршката пејачка Ема Пејџ, тие формираат неочекувано, но смешно и емотивно пријателство игнорирајќи ја...
 • Хана и нејзините сестри (1986)

  image
  Менхетенскиот мозаик на Вуди Ален, „ХАНА И НЕЈЗИНИТЕ СЕСТРИ“ ги разгледува животот, љубовта и неверството во еден тесно сплетен клан артисти. Хана (Миа Фароу)...
 • Дневникот на румот (2011)

  image
  Американскиот новинар Пол Кемп ќе допатува во Порто Рико во потрага по добри статии, меѓутоа ќе мора добро да се потруди да најде рамнотежа меѓу локалната култура...
 • Совршени странци (2016)

  image
  Една топла летна вечер, заљубениот пар, Роко, пластичен хирург и Ева, психотерапевт, ги очекуваат своите добри пријатели заедно да поминат пријатна вечер. Се оди...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.