poster

The Unspoken

The Unspoken (2015)

Трилер, Xорор | Канада
Режисер: Sheldon Wilson

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.9/10

Содржина

In 1997 the close-knit Anderson family vanished from their home without a trace. No bodies were ever found and no explanation satisfied curiosity. For 17 years the house has remained undisturbed... until now.

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.