poster

Brink!

Brink (1998)

Режисер: Greg Beeman

рејтинг: 6.9/10

Содржина

Андy "Бринк" Бринкер (Ерик вон Деттен) воѓа је дјеце која воле скатинг и све што је везано уз тај спорт. Када тим X-Блаs позове Андyја да им се придружи, он не жели, јер му се не свиѓа њихово понашање. Но када му понуде новац који је потребан његовој обитељи, не преостаје му много избора.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Темен коњ (2008)

  image
  Дијана е балетски наставник и враќајќи се во својот семеен дом открива дека нејзиниот татко страда од деменција. На лице место, таа дознава дека на куќата и’ се...
 • Çifti i lumtur (1975)

  image
 • Our Friend Tili (1981)

  image
 • Ен од Грин Гејблс (2016)

  image
  Дејството се одвива во доцните 70-ти години на 19-тиот век, во прекрасниот Принц Едвард Ајленд. Ен Ширли по грешка е испратена кај Метју и Марила Катберт,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.