рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 6.3/10
(4 гласови)

Содржина

Ким (Крyстен Риттер), Деена (Кате Босwортх) и Лаура (Рацхел Билсон) младе су, привлачне и воде безбрижне животе без обавеза. Након што Ким непланирано затрудни и одлучи задржати дијете, касноноќне забаве и изласке присиљена је замијенити одговорним животом. Насреќу, Ким уз себе има Деену и Лауру, које дају све од себе да јој помогну. Ким се у меѓувремену покушава вратити „у игру и наставити потрагу за љубави.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Зулендер (2001)

  image
  Додека Дерек се обидува да се инфилтрира во модната и атентаторска група, предводена од злобниот дизајнер Мугату, тој мора да се натпреварува со Хансел, млад...
 • Новиот (2002)

  image
  Диџеј Квалс го игра Дизи, средношколец кој е бубалица, но и деликвент кој е решен да го избркаат од неговото ужасно средно училиште, а на крај завршува во затвор....
 • Промени ме (2007)

  image
  Угледни београдски стоматолог живи у складном браку. Његови другари са синдромом „пубертета у одјави“, како неки називају кризне мушке године када се интезивирају...
 • Пораснати 2 (2013)

  image
  Откако го преселува своето семејство назад во својот роден град за да биде со своите пријатели и со нивните деца, Лени (Адам Сендлер) открива дека понекогаш...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.