рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 8.7/10
(33 гласови)

Содржина

Во шопинг центар во Хонг Конг, Бак Јуен спасува плен на крадци со помош на интуицијата. Завршува во Истанбул преку Јужна Кореја и случајно станува шпион. За среќа, знае кунг фу.

Слики

Случаен шпионFoto: RTLParamountFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLParamountParamountParamountСлучаен шпионСлучаен шпионСлучаен шпионСлучаен шпионСлучаен шпионСлучаен шпионСлучаен шпионСлучаен шпионСлучаен шпион

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Фини момци (2016)

  image
  Детектив истражува наводно самоубиство на порно ѕвезда во Лос Анџелес во 70-тите години и открива завера. Приватниот детектив Холанд Марч (Рајан Гослинг) и...
 • Чувај ми го грбот 2 (2021)

  image
  Најсмртоносниот чуден пар на светот - телохранителот Мајкл Брајс (Рајан Рејнолдс) и платениот убиец Дариус Кинкејд (Семјуел Л. Џексон) - повторно се враќаат со...
 • Импулс (2021)

  image
  A bouncer with a slightly murderous anger-management problem that she controls with the help of an electrode-lined vest she uses to shock herself back to normalcy...
 • Платен убиец (1998)

  image
  Фу и Нгок уједно покушавају и да буду испред психотичног бизнисменовог сина који је такоѓе у потрази. Ко ќе први наќи убицу и узети новац, сазнајте у крими филму...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.