рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Инспириран од едно вистинито злосторство, еден млад маж (Мајкл Шенон) се враќа од патување во Перу и почнува да искусува мистични настани кои го убедуваат да си ја убие мајка си со меч.
Во овој психолошки трилер, кој во определена мера е заснован на вистинито злосторство, Мајкл Шенон го игра Бред, „син на мајка“ и надежен актер, кој се враќа дома во Сан Диего по едно вознемирувачко искуство во џунглата во Перу. Кога тој ја убива својата мајка, неговиот следен настап во една грчка трагедија се префрла во вистинскиот живот. Полицијата е повикана на местото на убиството и наскоро открива дека убиецот е затворен во својата куќа, заедно со двајца заложници. Преку серијата распити со свршеницата на убиецот и со директорот на театарот, полицијата гради слика за маж кој губи допир со стварноста.

Слики

Сине, сине, што направиСине, сине, што направиСине, сине, што направиСине, сине, што направиСине, сине, што направиСине, сине, што направиСине, сине, што направи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Неприлагоѓени (1961)

  денес
  image
  Плесачица и стриптизета Рослин (М. Монро) развела се од имуќног супруга Рејмонда и одлучила да започне сасвим нови живот. Изненада упознаје знатно старијег...
 • Манон од изворот (1986)

  денес
  image
  Убава, но срамежлива овчарка смислува одмазда против мажите кои со својата алчност ја предизвикале смртта на нејзиниот татко неколку години порано.
 • Кошава (1974)

  денес
  image
  Прича о двојици радника, повратника из иностранства, од којих један жели да наѓе добар посао, а други да зараѓује бавеќи се шверцом. Измеѓу њих двојице нашла се...
 • Бандити у потрази за мамом (2018)

  денес
  image
  Док трагају за мамом која их је напустила Кристијан, Еди, Емран и Сунита улазе у свет улице, где налазе слободу. Постају део уличне џепарошке банде око које се за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.