poster

Дина втор дел

Dune: Part Two (2023)

Режисер: Denis Villeneuve

Каде да се погледне
Во кината од 29.2.24
Cineplexx
Оценка на корисникот: 7.8/10
(4 гласови)

Содржина

Пол Атреидис се здружува со Шани и Слободните луѓе за да се одмазди на оние кои му го уништија семејството.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.