poster

Тројица неустрашивих

I fantastici 3 Supermen (1967)

Hаучна фантастика, Акција, Криминал, Фантазија, Авантура | Италија, Југославија, Франција, Германија, Западна Германија
Режисер: Gianfranco Parolini

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.6/10

Содржина

FBI agent Brad joins Tony and Nick, the self styled Supermen who battle crime wearing bullet-proof super-suits. They are on a case involving radioactive counterfeit money and people who can be broken down into precious jewels.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.