рејтинг: 7.9/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

ER explores the inner workings of an urban teaching hospital and the critical issues faced by the dedicated physicians and staff of its overburdened emergency room.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.