poster

Shall We Play?

Shall We Play? (2020)

Трилер | Канада
Режисер: Ann Forry

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.2/10

Содржина

A troubled teenage girl, downloads a new app, 'Shall We Play?' in an attempt to heal her past but unknowingly, the app possesses her into the game.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Гостин на свадба (2018)

  image
  Овој енергичен и возбудлив трилер од познатиот режисер Мајкл Винтерботом е интересно патешествие низ мрачните подземја и скриените краишта на Пакистан и Индија....
 • Салонот на Худа (2021)

  image
  Рим, млада мајка која е мажена за љубоморен маж, оди во салонот на Худа во Витлеем за фризура и прислушување. Но оваа обична посета станува проблематична кога...
 • Вештерката од Блер (1999)

  image
  „Вештерката од Блер“ следи тројца режисери на она што требало да биде едноставна прошетка во шумата.
 • Џејн (2022)

  image
  Амбициозната матурантка Оливија Брукс се бори со тага поради неодамнешната загуба на пријател. Кога ќе добие одложување од колеџот од соништата, таа влегува во...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.