После Луције

Después de Lucía (2012)

Драма | Мексико
Режисер: Michel Franco

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.1/10

Содржина

Alejandra and her dad Roberto have just moved to town. She is new at school, he has a new job. Starting over is sometimes complicated when you have left so much behind.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.