рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 8.3/10
(13 гласови)

Содржина

Коректни и смирени Марцус и Емилy упознају необуздане партијанере Рона и Каyлу на одмору у Мексику. Након повратка дома, желе заборавити на новостечене пријатеље, но то није успјело: Рон и Каyла појављују се на вјенчању својих нових "најбољих пријатеља" и пријете да ќе га учинити непристојно забавним.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Забавна Големина (2012)

  image
  Тинејџерска комедија за саркастичната средношколка Врен, која сака да се оддалечи од своето дисфункционално семејство со тоа што ќе замине на колеџ. Пред да може...
 • Турски за почетници (2012)

  image
  По едно вонредно слетување во Индискиот Океан, чувствителната и малку невротична тинејџерка Лина се наоѓа заробена на пуст остров со турскиот мачомен Чем, со...
 • Година прва (2009)

  image
  Кога двајца мрзеливи ловџии-собирачи ќе ги избркаат од примитивното село, тие тргаат на незаборавно патување по стариот свет.
 • Оперативац (2023)

  image
  Бившем агенту специјалних служби (Џон Сина) досадио је његов нови посао и жуди за адреналином па се одлучује на још један задатак који га враќа у акцију. Жељу му...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.