poster

Forward

Forward (2016)

Xорор, Трилер | Мексико
Режисер: Henry Bedwell

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.1/10

Содржина

After been assigned to take care a new target who's biggest mistake was messing around with the boss's new girlfriend, Marco a Tomas found themselves caught in a place where reality and nightmares are merged. They never thought this will lead them to face their most feared demons and fight against themselves in the very gates of hell.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мотел (2007)

  image
  Млада брачна двојка која е заглавена во изолиран мотел, открива скриени видео камери во нивната соба. Наскоро сфаќаат дека доколку не избегаат, тие ќе бидат...
 • Прогањање (1963)

  image
  Млади официр Наполеонове војске, који се случајно одвојио од сабораца, прати мистериозну девојку до замка старог Барона, који крије велику тајну.
 • Подмолно: Tрето поглавје (2015)

  image
  Новото поглавје на ужаснувачката хорор-серија ни прикажува како медиумот Елис Рејнер се согласува да ја користи својата дарба за да контактира со мртвите и да ѝ...
 • Сам во темнината 2 (2008)

  image
  Абнер Лунберг (Л.Хенриксен), поранешен ловец на вештерки, е присилен да се врати и да се бори против својот стар непријател, опасната вековна вештерка. Овој пат,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.