СОДРЖИНА

Публицистката Дарси од Канзас Сити, оди во „Емералд едукејшнел траст“ на работата на животот, помагајќи му на потпретседателот Глен Гудман и неговиот тим да најдат знаење, храброст и срце за да ѝ помогнат на добротворната организација овој Божиќ. Дарси и Глен почнуваат да сфаќаат дека имаат многу заедничко. Сепак, изненадувачкото откритие на Глен на големата божиќна забава би можело да стави крај на нивната ветувачка романса пред таа навистина да започне.

Слики

Само да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав БожиќСамо да го имав Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пријатељице (1955)

  image
  Млада Цлелиа враќа се из Рима у родни град Торино гдје намјерава отворити модни салон. У Торину се почиње дружити с Росеттом и њезине три богате пријатељице......
 • Лажи и пријеваре (2008)

  image
  Анн (Ј. Цассидy) и Јацк Јеннингс (Ј. Бролин) наоко су савршено сретан брачни пар. Имају одрасле синове, Доца (Ц. Немец) и Брyана (К. Кеппер), који одавно не живе...
 • Summer Lover (2008)

  image
  Sappho, a newly wed American wife, with her husband on the Greek island Lesbos, goes through the pain of unrequited love to a young woman, very much like the...
 • Опасни врски (1988)

  image
  Токму пред Француската револуција, француската аристократија е многу богата, но сепак никој не може лесно да игра со човечки емоции во мрежа на која продира во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.