рејтинг: 6.7/10

Слики

The DelegationThe Delegation

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бог не е мртов (2014)

  image
  Кога еден атеист и професор по филозофија ќе сака да избегне недокажана аргументација за време на својата настава, тој инсистира неговите студенти да го прогласат...
 • The Return of the Dead Army (1989)

  image
  A military and a priest are trying to find the bones of the Italian army in Albania 15 year after the end of World War II.
 • Језеро (1950)

  image
  После ослобаѓања почиње изградња хидроцентрале на Неретви, а временске непогоде, као и сељаци који не дозвољавају потапање својих поседа омета изградњу. Да се...
 • Komisari i Dritës (1966)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.