Vlerësimi: 8.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.6/10
(21 Voto)

Narcos tells the true-life story of the growth and spread of cocaine drug cartels across the globe and attendant efforts of law enforcement to meet them head on in brutal, bloody conflict. It centers around the notorious Colombian cocaine kingpin Pablo Escobar (Wagner Moura) and Steve Murphy (Holbrook), a DEA agent sent to Colombia on a U.S. mission to capture him and ultimately kill him.

Transmetimet në kanale:

Prva KICK  

Ishte në kanal:

BN  PINK Family  RTL2  Prva FILES  TV Klan  Klan Plus  RTS3  RTS2  RTS1  

Episodi vijues:

e hënë
09:40
Narcos
REKOMANDIMET
 • Intrigat e pushtetit (2013)

  image
  Fitues i 35 cmimeve nderkombetare nga 206 kandidatura! 2 cmime "Golden Globe" si seriali dramatik me i mire i vitit dhe seriali me i kandiduar ne cmimet Emmy (3...
 • Pablo Eskobar: Padroni i së keq (2012)

  image
  The exploits of the notorious drug lord, Pablo Escobar.
 • True Detective (2014)

  image
  All-new HBO dramatic series, this season focusing on Martin Hart (Woody Harrelson) and “Rust” Cohle (Matthew McConaughey), two detectives and former partners who...
 • Gomorrah (2014)

  image
  Ciro disregards tradition in his attempt to become the next boss of his crime syndicate. The internal power struggle puts him and his entire family's life at risk.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.