ID channel show featuring a true murder story in the heartland (midwest USA). Includes interviews with the victim's family, friends, and investigators, as well as reenactments.

Ishte në kanal:

Investigation Discovery  

REKOMANDIMET
 • Dosije

  image
  Srpski "Fox crime" rekonstruiše zločine koji se odvijaju pred našim očima. Ubistva, pljačke, otmice, trgovina ljudima...naći će se u fokusu kriminalističkih...
 • American Monster (2016)

  image
  Përbindëshi amerikan mund të jetë kudo, i fshehur në çdo rrugë apo shtëpi, pas një buzëqeshjeje të sinqertë si baba, nënë apo njeri çfarëdo.
 • Prevare (2011)

  image
  Detektivi kriminalističke reality serije „Prevara“ istražuju prijave i optužbe za počinjenje prevara. Istražitelji prikupljaju informacije od prijatelja i kolega...
 • American Detective (2021)

  image
  American Detective with Joe Kenda: Lt. Joe Kenda, one of the toughest, most experienced homicide detectives in ID history, is back with an all new series. Over...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.