Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Supermotori i shitësit të makinave Mike Brewer dhe mekaniku Marc 'Elvis' Priestley e shkëmbejnë me makinën sportive japoneze ikonike, Nissan Skyline, për fotografin Harlen.

Transmetimet në kanale:

Discovery Channel  

Episodi vijues:

e premte
13:00
Wheeler Dealers: Dream Car 2, Ep. 4
26.4.24
13:00
Wheeler Dealers: Dream Car 2, Ep. 5
e premte, 24 maj 2024
13:00
Wheeler Dealers: Dream Car 2, Ep. 9
e premte, 31 maj 2024
13:00
Wheeler Dealers: Dream Car 2, Ep. 10

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.