poster

Journey to the Center of the Earth

Journey to the Center of the Earth (1993)

Aventurë, Fantashkencë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: William Dear

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

PëRMBLEDHJE

Taking the title from the novel by Jules Verne, this story takes his basic premise of the desire to travel to the center of the Earth. The travelers, using their craft, penetrate an active volcano and encounter a strange world filled with many creatures and an evil force controlling it all.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.