Fabiana Udenio

Ditëlindje: 1964

Aktor:

 1. ...
  Guila Lombardo
 2. ...
  Cleo / Princess
 3. ...
  Anna-Maria Mazarelli
 4. 7. Disco 90 (1992), Film
  ...
  Daniela ("Un amore impossibile")
 5. ...
  Sandra Miller
 6. 9. Ushtria (1994), Film
  ...
  Gabriella
 7. ...
  Alotta Fagina
 8. ...
  Inez Rocios
 9. 12. Air America (1998), Seriale
  ...
  Isabella Fellini
 10. ...
  Anna Bosco
 11. ...
  Aunt Marta
 12. ...
  Mom
 13. 16. FUBAR (2023), Seriale
  ...
  Tally Brunner

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.