Farrah Forke

actor

Ditëlindje: 1968

Aktor:

 1. 1. Wings (1990), seriale
  ...
  Alex Lambert
 2. ...
  Dr. Margo Peterson
 3. ...
  Fran Markoe
 4. ...
  Adele Lewyn
 5. ...
  Laura Franklin
 6. ...
  Sarah

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.