Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(13 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kur Mbretëresha e Hard Rock Trolls përpiqet të marrë përsipër të gjitha mbretëritë e Troll, Mbretëresha Poppy dhe miqtë e saj provojnë mënyra të ndryshme për të shpëtuar të gjithë Trolls.

Fotot

Turneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i TroleveTurneu boteror i Troleve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Arena e këngës (2016)

  image
  Teatri i tij po kalon kohë të vështira. Dhe për ta nxjerrë nga situata, Buster e ka një zgjidhje. Një garë këndimi për të parë kush është më i miri. Por askush...
 • The Adventures of Brer Rabbit (2006)

  image
  Get ready for all of the laughs, adventure and hip-hopping good times in this all-new imaginative and modern retelling of Uncle Remus' best-loved tales. Parents...
 • Piratët që nuk bëjnë asgjë (2008)

  image
  Three lazy misfits - very timid Elliot (Larry the Cucumber), lazy Sedgewick (Mr. Lunt) and no self-confident George (Pa Grape) - dream of the day of putting on a...
 • Maçoku me çizme (2011)

  image
  Një maçok i jashtëligjshëm, së bashku me shokun e tij të fëmijërisë dhe një kotele joshëse hajdute, niset në kërkim të vezëve të Patës së Artë, për të rivendosur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.