poster

Nele in Berlin

Nele in Berlin (2015)

Komedi | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.9/10

Fotot

Nele in BerlinNele in Berlin

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Akademia e seksit (2001)

  image
  Ben Chyler Leigh, Jaime Pressly, Chris Evans. Parodi e disa filmave të njohur adoleshentësh si: Ëmbëlsi Amerikane, Bukuri Amerikane, Road Trip, 10 gjërat që urrej...
 • Shoqëruesi i stisur (2015)

  image
  Kevin Hart, Josh Gad. Dy javë para dasmës, një njeri pa shumë miq, puneson një kompani që siguron shoqërues të rremë për dhëndrin në ditën e dasmës...
 • Vajzat e tifozëve 5 (2009)

  image
  Liza do të shkojë të jetojë në një qytet të ri. Atje do do ta ketë shumë të vështirë për t'u përshtatur me shkollën e re dhe do të ndodhet përballë sfidash dhe...
 • Dëgjo kush flet 1 (1989)

  image
  Një fëmijë fare i vogël do të flasë! Ai do të na thotë me gojën e tij se çfarë mendon për botën jashtë barkut të mamit, për njerëzit dhe botën që e rrethon.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.